Holistik Tıp Doğanın İyileştirme Gücü Ruhsal ve Kişisel Gelişim

Biorezonans Metodu

Biorezonans

İnsan vücudunda, gözle görünmeyen, ancak mikroskop altında tanımlanabilen milyonlarca hücre denilen canlı yapılardan meydana gelmiştir.

Bu canlılığı temsil eden, bu en küçük yapılar, takımlar oluşturarak doku denilen bütünlüğü meydana getirirler. Her organımızı oluşturan bu dokuların bütünlüğü, kendi bünyesindeki hücrelerin sağlıklı çalışması veya çalışamaması gibi durumların sonucu, bizlere ‘’kendimi iyi hissediyorum ya da hastayım, bir problem, sorun var ‘’ gibi durumlar yaşatır. Bizler Biorezonans cihazımızla, bu hücrelerin titreşimlerini ölçerek, analiz yaparız. Biorezonans yazılımı içinde bulunan veriler, değerler sizin yaşınıza ve kan grubunuza uygun sağlıklı veriler ile sizdeki verileri karşılaştırarak bir analiz yapar.

Hücreler topluluğu dokularda dışarıya frekans denilen işaretler, haberler yayar. Bizler bunları ağrı, acı, yolunda gitmeyen bir durum olarak algılar, hissederiz. Dışarıya yayılan sinyaller, frekanslar haberci olarak bizlere mesajlar verir.

Rus Bilim adamları ,14 yıl boyunca yapmış oldukları klinik çalışmalarla, insanları 4 ana guruba göre incelemiştir. Kadınlar ve Erkekleri, 0 – A – B – AB kan gurupları olarak yaşa ve cinsiyete göre, milyonlarca hücrelerin yaymış olduğu frekansları, frekans ölçen Biorezonans cihaz ile kayıt altına almış ve bunları bir yazılım program ile istatistiksel verilerle Biorezonans cihazında içerisindeki yazılımda toplamıştır.

Uzay üslerinde, Astronot ve Cosmonotlar, dünyadan uzakta bu Biorezonans cihaz ile kendi vücutlarının frekansını ölçerek, sağlık ve hastalıkları için Biorezonans cihazından destek alarak, rehberlik edici bilgilerden faydalanmışlardır.
Hastalıklar yayan frekans ile sağlıklı frekansın, her hastalığa, alerjiye, hastalık edici etken duruma göre farklı olasılıkları, tepkileri olduğunu çözmüşler. Sonuç olarak 4 yıl boyunca Biorezonans cihazını test ederek, herhangi bir kan tahlili, film çektirme gibi işlemler olmadan, sadece bir kulaklık aracılığıyla vücuda gönderilen düşük dalgalı sinyal ile sinir ağı üzerinde hücrelerin yaydığı frekansı ölçmek, ölçülen frekansın verdiği mesajı anlamlı hale getirme işlemi uzun yıllar sonrası başarılmıştır.
Artık Rusya’da ve dünyanın birçok ülkesinde bu Biorezonans cihazından destek alarak:

• Kan gurubuna göre nasıl beslenmeliyim?
• Alerjilerim nelerdir?
• Bana hangi besinler faydalı gelirken, hangileri alerjik etki yapabilir?
• Yolunda gitmeyen sağlık sorunumu nasıl çözerim?
• Hastalığımın kökte yatan sebebi nedir, yaşamış olduğum hastalığın etkeni fiziksel ve psikolojik olarak doğal bitkilerle bunları nasıl çözebilirim?

Bütün bu sorulara cevap verebilecek teknik analiz yapan Biorezonans tekniği ile sizde vücudunuzdaki hücrelerin analizini yaptırıp, size uygun yazılımda yer alan frekans ile Biorezonans Frekans Terapi işlemini uygulatabilirsiniz.