Holistik Tıp Doğanın İyileştirme Gücü Ruhsal ve Kişisel Gelişim

Frekans Yöntemi

Frekans Yöntemi

Hücrelerin dışarıya yaydığı titreşimler, frekanslar vardır. Cihazda kayıtlı olan sizin kan gurubu ve yaşınıza ait sağlıklı bireyin frekansı ile sizdeki frekans karşılaştırma çalışmasıdır. Bu yöntemle hücre sinyalinin dilini, bize söylemek istediklerini çözeriz. Bir fabrika olan vücudumuz, metabolizma içindeki kümeler halindeki dokular, onların parçaları hücreler, bir bütün halinde organlar ve sistemler, hücresel bazda dışarıya yayın yaparlar. Rusya’da yapılmış 14 yıllık bir sağlık çalışması ile milyonlarca sağlıklı ve hastalıklı insanların hücresel yayınları, bir yazılım aracılığıyla cihazda frekanslar olarak kaydedilmiştir. Hangi hücresel frekansın, hangi sağlığı taşıdığı ya da hastalığın kökte yatan sebebini bulmamızda bizlere yardımcı olur.

Sağlıklı, vitamin – mineral eksikliği, doku ve hücre bazında mikroorganizmaların yaptığı tespitler, hangi bitkilerin size iyi geleceği, frekans, çakra ve aura uyum analizi gibi birçok değerleri kişisel bazda, kişiye özel program yapmamıza yardımcı olacak değerleri bizlere sunar.

Danışanlarımız bu yöntem uygulaması için ortalama 90 dakika zaman ayırmaları gerekir. Bir ay sonra, kontrol taraması için cihaza tekrar tarama için davet ederiz. Eski ile yeni frekans aralığını birlikte değerlendiririz. Fayda sonuçları kişiden kişiye süreci değişken olmakla birlikte, eskiye göre daha zinde ve enerjik hissetme süreci herkeste olumlu sonuçlanmıştır.

Herkesin bu yöntemi kendisi ve ailesi için yılda iki kez uygulamasını tavsiye ederiz. Hastalanmadan önce, hastalıklardan korunmayı öğrenmek çok değerli bir yöntemdir.

Frekans uygulamasında, bir kulaklık aracılığı ile vücuda cep telefonu sinyali gibi düşük dalga boyunda frekans gönderilir. Bunu çocuklar, yaşlılar herkes uygulatabilir. Herhangi bir radyasyon gibi yan etkisi yoktur. Bizlere patolojik hastalık etkeni oluşmuş hücre ve doku bilgisini, bu dokulardaki hangi mikroorganizma, bakteri, mantar, parazit gibi canlının vesile olduğunu, bunlardan kurtulmak için hangi bitkileri kullanmamız gerektiği, hangi besin alerjilerimiz olduğu, sofralarımızdan hangi besinleri çıkarmalı, hangilerini dahil etmeliyiz, kan grubumuza göre nasıl beslenmeliyiz gibi birçok konuda bize bilgiler verecektir.

Holistik Tıp Bilimine göre fiziksel ihtiyaçlarımız için su, oksijen, besin yanında; duygusal yaşadıklarımız, ruh halimiz, takıntılar, travmalar, bilinçaltı sebepler ve diğer etkilerin de sağlığımızı etkilediği bilinmektedir. Cihaz bize hangi psikoterapik etkide olduğumuzu, nasıl bir psikolojiye sahip olmamızı, duygularımızı nasıl yöneteceğimiz konusunda, kişiye özel telkinler, terapi seçenekleri sunmaktadır.

Kişiye özel Meditasyon, Reiki ya da Esmaül Hüsna çalışmalarının hangisi uygunsa, onları da uygulayarak, kişinin fiziksel vitamin – mineral ihtiyacı yanında, ruhsal şifalanma desteğini de sunmaktayız.

Hepinize sağlıklı ve sevgi dolu günler dileriz.